کلایمر,اجاره کلایمر,فروش کلایمر,جایگزین داربستhttps://klaymer.ir

به نقل از شرکت کلایمر فعال در زمینه کلایمر و اجاره کلایمر https://klaymer.ir امروزه، آخرین  فن آوری  در همه چیز از کار تا در  زندگی  و چه در خانه، استفاده میشود. راه های هوشمند کردن خانه می تواند  در صرفه جویی  زمان و پول شما را  و حتی می تواند زندگی روزانه را بسیار ساده تر کند. در زیر، ما از طریق برخی از روشهای  به شما معرفی میکنیم.

شما نیازی به لوازم الکترونیکی بزرگ ندارید تا زندگی راحتتری داشته باشید. در عوض، به راه  های هوشمند جدید نگاه کنید تا راحتی، امنیت و راحتی را حداکثر کنید، در حالی که ارزش های طراحی که در خانه تان است را حفظ کنید.

 

۱- کلید هوشمند لامپ ها

 وقتی که زمانی کسی که خانه را ترک می کنید، اگر لامپ ها خاموش نکنیید انها به خودی خود خاموش نمی شوند .این نه تنها این  باعث هدر رفتن انرژی میشود، بلکه منابع را از بین می برد و قبض برق خود را بیشتر  می کند. نگاهی به برخی از سوئیچ های هوشمند هوشمند که به صورت خودکار نورهای خود را خاموش و یا بسته به میزان نور روز در اتاق روشن می کنند.باعث مصرف کم و صرفه جویی در انرژی می شود

۲- پرده های اتوماتیک


یکی دیگر از راه های ساده برای کاهش مصرف برق شما این است که پرده های خود را در حالی که در تمام روز در محل کار هستید را ببندید، اما اگر فراموش کرده اید که آنها را پایین آورده اید؟ به همین دلیل است که پرده های اتوماتیک ایجاد شده اند، به طوری که شما می توانید آنها را برنامه ریزی کرده با این حال برای زمان های مختلف دوست دارید، چه این برای جبران هزینه های گرمایش و خنک کننده، و یا برای اطمینان از اینکه گیاهان خانه شما به خوبی مراقبت می کنند. بسیاری از روش های استفاده از پرده های اتوماتیک وجود دارد، بنابراین می توانید این پانل های ناز را تقریبا در هر جای خانه نصب کنید.

  ۳- زنگ هوشمند

این که آیا شما در حال انتظار یک بسته در درب و  یا یک دوست خارج از شهر هستید، تلاش برای باز کردن  زمانی که شما دور از خانه هستید بدون هیچ زحمتی است و کلید خود را زیر دستگیره  می گذارید ایا این امن ترین گزینه است. خوشبختانه، زنگهای  هوشمند امروز اجازه می دهد، که شما کنترل کامل از کسانی که  به خانه  رفت و امد دارند دسترسی داشته باشید. زنگ های هوشمند  به شما اجازه می دهند که تا با گوشی های هوشمند یا رایانه لوحی خود، از دیدن، شنیدن و صحبت کردن با بازدیدکنندگان در خانه خود  حتی اگر در خانه نیستید.

 

 

۴- تلویزیون هوشمند


تلویزیونها تقریبا در هر خانه وجود دارند، لذا برای ارتقاء به یک تلویزیون هوشمند که به اینترنت متصل است، بهنگامی که به تلوزیون تما شا نمیکنید، قاب، طراحی میشود و به عنوان یک قطعه هنر است

معرفی قاب از سامسونگ، راه انقلابی برای فکر کردن درباره تلویزیون شما. هنگامی که شما در حال تماشای تلویزیون نیستید، آن را تبدیل به یک کار زیبا از هنر در دیوار خود کنید.

سایت کلایمر فعال در زمینه ی کلایمر جایگزین داربست

+ نوشته شده در چهارشنبه بیست و دوم خرداد 1398 ساعت 18:19 توسط ویدا علی پور بدون نظر